Zwrot w innym miejscu

Odbierz samochód w jednym biurze i oddaj go w innym!

Zwrot w innym miejscu

Planujesz podróż życia? A może po prostu chcesz odebrać samochód z lotniska i oddać go bliżej hotelu, w którym mieszkasz? Bez względu na powód, wiele biur Budget oferuje opcję wynajmu samochodu w jednej lokalizacji ze zwrotem w innej (tzw. wynajem w jedną stronę), dzięki czemu możesz zaplanować wakacje lub podróż służbową dokładnie tak, jak sobie to wymarzysz.

Poniżej zebraliśmy 4 najważniejsze pytania dotyczące wynajmu samochodu w jedną stronę. Krótko i zwięźle. Wiemy, że wynajem samochodu może być kłopotliwy, dlatego dążymy do maksymalnej przejrzystości naszych produktów i usług.

Co oznacza opcja „Zwrot w innym miejscu”?

Opcja ta umożliwia odbiór samochodu Budget w jednym biurze i zwrot w innym. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wynająć samochód w jednym mieście, ale zakończyć podróż w innym.

Jak mogę wykupić opcję „Zwrot w innym miejscu”?

Na początek wprowadź biuro oraz datę i godzinę odbioru samochodu w panelu rezerwacji na stronie głównej. Następnie zaznacz pole „Zwrot do innego biura” i wybierz miejsce, gdzie chcesz oddać samochód, aby uzyskać wycenę usługi.

Niektóre biura oferują możliwość zwrotu samochodu w innym kraju. Więcej informacji można uzyskać, dzwoniąc do biura rezerwacji, którego pracownicy chętnie wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

Ile kosztuje opcja wynajmu samochodu w jedną stronę?

Opcja wynajmu samochodu w jedną stronę jest dostępna w większości biur firmy Budget, chociaż może wiązać się z dodatkową opłatą w zależności od wybranych miejsc odbioru i zwrotu pojazdu. Opłaty różnią się w zależności od kraju.

Prezentowana cena obejmie automatycznie koszt wynajmu samochodu i wszelkie dodatkowe opłaty z tytułu podróży w jedną stronę (jeśli dotyczy). Jeśli biura odbioru i zwrotu samochodu znajdują się w tym samym mieście, zwykle opłata za wynajem pojazdu w jedną stronę nie będzie pobierana. Należy to potwierdzić podczas dokonywania rezerwacji.

W których biurach dostępna jest opcja „Zwrot w innym miejscu”?

Opcja wynajmu samochodu w jedną stronę jest zwykle oferowana przez biura w tym samym kraju. Na terenie Europy kontynentalnej opcja „Zwrot w innym miejscu” jest dostępna pomiędzy biurami w różnych krajach.

Przypominamy, że o ile osoby wynajmujące samochody w Wielkiej Brytanii mogą podróżować do Europy kontynentalnej, nie będą one miały możliwości zwrotu pojazdu w biurze w innym kraju.

W razie dalszych pytań na temat wynajmu samochodu w jedną stronę prosimy o kontakt telefoniczny z biurem rezerwacji. Zachęcamy do rozmowy z pracownikami naszych biur wynajmu – chcemy mieć pewność, że będą Państwo zadowoleni z usług Budget.