Dodatkowy kierowca

Dodaj drugiego kierowcę i podziel się podróżą

Budget: Dodatkowy kierowca

Dodanie drugiego kierowcy to świetny sposób na podzielenie się obowiązkami podczas długich podróży lub jazdy za granicą. Jazda w obcym kraju może być stresująca, męcząca, a czasami nawet trochę nudna!

Dzieląc się obowiązkami kierowcy, można zmniejszyć ryzyko wypadku. Należy pamiętać, że w razie wypadku z udziałem kierowcy, który nie jest wyszczególniony na umowie wynajmu samochodu, ochrona zostanie unieważniona.

Poniżej zebraliśmy najważniejsze pytania na ten temat. Krótko i zwięźle. Wiemy, że wynajem samochodu może być kłopotliwy, dlatego dążymy do maksymalnej przejrzystości naszych produktów i usług.

Co należy rozumieć pod pojęciem „Dodatkowy/drugi kierowca”?

Wskazanie drugiego kierowcy podczas wynajmowania pojazdu umożliwia objęcie go ubezpieczeniem, podobnie jak głównego kierowcy. Bez uwzględnienia dodatkowego kierowcy ryzykujesz jazdą bez ochrony.

Opłata za drugiego kierowcę ma zapewnić, że jest on objęty tą samą umową, co główny kierowca.

Wszyscy dodatkowi kierowcy podlegają tym samym warunkom wynajmu, co główny kierowca.

Jak mogę dodać drugiego kierowcę?

Dodatkowego kierowcę można dodać podczas normalnego procesu rezerwacji samochodu przez Internet. Wystarczy zaznaczyć pole przy opcji „Dodatkowy kierowca”, które pojawi się po wybraniu pojazdu. Znajduje się ono w sekcji „Dodatki”. W biurze wynajmu zapytamy także, czy chcesz wykupić opcję dodatkowego kierowcy.

Dodatkowego kierowcę można także uwzględnić na umowie wynajmu, dzwoniąc do naszego biura rezerwacji. Nie zapomnij też, że można go również dodać do istniejącej rezerwacji.

Gdzie dostępna jest opcja dodatkowego kierowcy?

Opcja dodatkowego kierowcy jest dostępna we wszystkich biurach Budget w Wielkiej Brytanii, Europie i na świecie.

W razie dalszych pytań na temat dodatkowego kierowcy prosimy o kontakt telefoniczny z biurem rezerwacji. Zachęcamy do rozmowy z pracownikami naszych biur wynajmu – chcemy mieć pewność, że nasi klienci będą zadowoleni z usług Budget.