Pakiet rodzinny

Pakiet rodzinny

Dodaj do rezerwacji fotelik dla dziecka, nawigację i dodatkowego kierowcę

Urlop z dziećmi to wspaniała przygoda, a więc nie trać czasu w biurze wynajmu. Budget oferuje opcję wstępnego zarezerwowania dodatkowego kierowcy, fotelika dla dziecka i nawigacji. Opcja dodatkowego kierowcy odciąży Cię podczas długich podróży, a dzięki naszym urządzeniom GPS zawsze będziesz na dobrej drodze. Oferujemy foteliki dla dzieci w każdym wieku. Już teraz dodaj do rezerwacji jeden z naszych dodatków rodzinnych i ciesz się podróżą z najbliższymi. Mamy nawet ładowarki do telefonów, gdyby zdarzyło Ci się zapomnieć swojej.

Co mamy w ofercie?

Dodatkowy kierowca

Dodatkowy kierowcaPotrzebujesz wykupić opcję drugiego kierowcy? Dodanie drugiego kierowcy to świetny sposób na podzielenie się obowiązkami podczas długich podróży lub jazdy za granicą.

GPS

GPSZnajdź najlepszą trasę bez problemów. Zapomnij o korkach i znajdź najszybszą i najłatwiejszą trasę dzięki nawigacji Budget.

Foteliki dla dzieci

Foteliki dla dzieciBezpieczeństwo najmłodszych nie podlega żadnej dyskusji, dlatego nie zapomnij o foteliku dla każdego dziecka, z którym podróżujesz.

Pamiętaj tylko, aby wybrać odpowiednią opcję podczas rezerwacji pojazdu!

Regulamin:

  • Budget zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany warunków niniejszej promocji bez uprzedzenia.
  • Obowiązują standardowe warunki wynajmu. Obowiązuje opłata za rezygnację.
  • Dostępność wszystkich produktów zależy od biura wynajmu i zapasów.
  • Siedziska (podstawki samochodowe dla dzieci) są dostępne w krajach Europy kontynentalnej (nie są dostępne w Wielkiej Brytanii).
  • Podczas jazdy samochodem we Francji ostrzeżenia GPS o fotoradarach muszą być wyłączone.
  • Dodatkowi kierowcy podlegają tym samym warunkom wynajmu, co główny kierowca. Dodatkowi kierownicy poniżej 25. roku życia podlegają dopłacie za młody wiek.