Roadside Assistance Plus

Całodobowa pomoc drogowa na wypadek awarii

Budget Roadside Assistance Plus

Roadside Assistance Plus zapewnia dodatkową ochronę w zakresie awarii niemechanicznych. Nie musisz też martwić się o koszty dojazdu służby drogowej.

To łatwy sposób na bezstresowe podróżowanie samochodem. Poniżej zebraliśmy najważniejsze pytania na ten temat. Krótko i zwięźle. Wiemy, że wynajem samochodu może być kłopotliwy, dlatego dążymy do maksymalnej przejrzystości naszych produktów i usług.

Co oznacza opcja „Zwrot w innym miejscu”?

Opcja ta umożliwia odbiór samochodu Budget w jednym biurze i zwrot w innym. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wynająć samochód w jednym mieście, ale zakończyć podróż w innym.

Co obejmuje Roadside Assistance Plus?

Oprócz standardowej pomocy w razie awarii uwzględnionej w ubezpieczeniu samochodu, ochrona obejmuje również niemechaniczne problemy, takie jak:

  • Pomoc w wymianie opon – zastąpimy przebitą lub uszkodzoną oponę zapasową lub odholujemy samochód.
  • Wyczerpany akumulator – przyjedziemy i uruchomimy Twój samochód.
  • Zatrzaśnięte klucze – jeśli nie możesz dostać się do samochodu, pomożemy Ci to zrobić.
  • Dostawa paliwa – jeśli zabraknie Ci paliwa, dostarczymy je na miejsce. Mogą obowiązywać opłaty.
  • Zgubione klucze – Jeżeli zgubisz kluczyki do samochodu, przyjedziemy do Ciebie z nowym zestawem.

Gdzie dostępna jest opcja Roadside Assistance Plus?

Ochrona Roadside Assistance Plus jest dostępna we wszystkich biurach wynajmu Budget na terenie Wielkiej Brytanii i Europy. Wystarczy ją dodać przy odbiorze samochodu.

W razie dalszych pytań na temat Roadside Assistance Plus prosimy o kontakt telefoniczny z biurem rezerwacji. Zachęcamy do rozmowy z pracownikami naszych biur wynajmu – chcemy mieć pewność, że nasi klienci będą zadowoleni z usług Budget.