Wykup ochronę samochodu osobowego lub dostawczego

Relaks i bezstresowa podróż dzięki naszym opcjom ochrony pojazdu.

Pełna ochrona Budget

Dodaj jedną z naszych opcji ochrony samochodu wynajmowanego w Budget i ogranicz swoją ogólną odpowiedzialność w przypadku kradzieży auta lub udziału w wypadku.

Wybierz właściwą ochronę

Każdy wynajmowany samochód jest objęty poniższą ochroną podstawową:

  • Ochrona na wypadek kradzieży

Zapewnia ochronę w przypadku kradzieży pojazdu. Może obowiązywać udział własny.

  • Ochrona na wypadek uszkodzenia pojazdu

Autocasco zapewnia ochronę pojazdu w przypadku jego uszkodzenia lub konieczności naprawy. Może obowiązywać udział własny.

Pożegnaj udział własny

Możesz znacząco ograniczyć koszt udziału własnego do opłacenia naprawy lub samochodu zastępczego, a nawet znieść go całkowicie, dodając do rezerwacji opcję Super Cover lub Super Cover Plus.

W ramach Ochrony Super Cover Plus otrzymujesz pomoc drogową Roadside Assistance Plus (bezpłatne wsparcie w przypadku awarii na drodze lub niefortunnych sytuacji, takich jak rozładowany akumulator lub zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie).

Jak mogę wykupić Ochronę samochodu?

Zapytaj o dostępne opcje ochrony, rezerwując samochód poprzez nasze centrum obsługi telefonicznej lub przy odbiorze pojazdu w biurze biorącym udział w programie.

Dodatkowo, dla jeszcze większego spokoju w podróży, w biurze wynajmu możesz wybrać Ubezpieczenie NNW lub Ubezpieczenie NNW Super.

Ważne informacje dotyczące opcji w ramach Ochrony samochodu

Ograniczenie udziału własnego: Udział własny może zostać całkowicie zniesiony w przypadku standardowej floty pojazdów i znacząco ograniczony w przypadku specjalistycznej floty, np. samochodów dostawczych. Obowiązują lokalne Warunki wynajmu.

Ochrona na wypadek uszkodzenia przedniej szyby: Ubezpieczeniem przedniej szyby są objęte wyłącznie samochody wypożyczane w Austrii, Czechach, Niemczech, Polsce i Szwajcarii. W innych krajach opcja ta może zostać dodana za niewielką opłatą – w biurze wynajmu przy odbiorze samochodu. Będzie obowiązywać udział własny.

Uszkodzenia związane z rozbitym szkłem, po kamieniach i uszkodzenia opon: zakres ochrony różni się w zależności od biura wynajmu. Więcej szczegółów można uzyskać podczas zakupu ochrony.