Travel Partner

Budget Travel Partner

Interesuje Cię całodobowe wsparcie z naszej strony?

Wybierając usługę Travel Partner firmy Budget, możesz mieć pewność, że uzyskasz cenną pomoc i porady. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, nasi przedstawiciele są dostępni 24 godziny na dobę.

Co mam do dyspozycji w ramach Budget Travel Partner?

Usługi tłumaczeniowe

Koniec z problemem językowym za granicą. W ramach Travel Partner otrzymasz wsparcie tłumaczeniowe przez telefon w wielu językach, lokalnych i oficjalnych. Nasi tłumacze mogą również porozmawiać bezpośrednio z osobą, z którą chcesz się porozumieć, o każdej porze dnia i nocy, aby upewnić się, czy wszystko jest jasne.

Utracona własność

Bagaż zapodział się gdzieś podczas lotu? Budget Travel Partner pomoże zgłosić zaginięcie bagażu i śledzić jego losy – będzie również w kontakcie z liniami lotniczymi i dwa razy dziennie poinformuje Cię o aktualnym statusie zgłoszenia.

Możemy także pomóc w następujących sytuacjach:

  • Zgłoszenie zgubienia lub kradzieży karty kredytowej, debetowej lub płatniczej oraz porady na temat sposobu postępowania w takim przypadku.
  • Zgłoszenie zgubienia lub kradzieży telefonu komórkowego lub tabletu.
  • Uzyskanie numeru telefonu, adresu i godzin urzędowania najbliższej ambasady lub konsulatu oraz wsparcie w uzyskaniu tymczasowego paszportu.

Lokalna książka telefoniczna

Po co marnować czas na wyszukiwanie adresów lub danych kontaktowych lokalnych restauracji, hoteli, szpitali czy muzeów? Zrobimy to za Ciebie – możesz czerpać więcej przyjemności z podróży.

Informacje o lotach w czasie rzeczywistym

Jesteś w drodze na lotnisko i musisz oddać samochód.

Przekonaliście mnie! Jak mogę skorzystać z usługi Budget Travel Partner firmy Budget?

Usługa Travel Partner jest dostępna w wybranych biurach wynajmu w Europie.

Usługę Budget Travel Partner możesz dodać do rezerwacji internetowej na naszej stronie internetowej – zobaczysz ją po wybraniu opcji Dodatki (o ile jest ona oferowana przez dane biuro wynajmu).

Usługę Travel Partner możesz również dodać, dzwoniąc do nas w celu zarezerwowania samochodu, lub osobiście w biurze wynajmu, które ją oferuje.