WYNAJEM SAMOCHODÓW W POBLIŻU OD BUDGET

Image alt

Wypożyczalnia samochodów w atrakcyjnej cenie w Polsce i za granicą

Gdy podróż jest równie ważna co cel, wybór właściwego usługodawcy to priorytet. Z wypożyczalni samochodów Budget prędko ruszysz w bezpieczną drogę – i to w najlepszej cenie.

Rezerwuj bezpośrednio u nas i korzystaj z poniższych możliwości:

 • Bezpłatne anulowanie i zmiany
 • Najlepsza w tej klasie obsługa poparta ponad 70-letnim doświadczeniem
 • Szybki odbiór dzięki bezpłatnej usłudze QuickPass
 • Opcjonalne dodatki, w tym wynajem w jedną stronę, dodatkowi kierowcy i urządzenia GPS

Chcemy, aby wynajem samochodu był możliwie najprostszy. Obsługujemy 11 000 punktów w 165 krajach, zatem wypożyczalnia jest zawsze w pobliżu. Obok lotniska, przy dworcu kolejowym, w porcie morskim, w dużym mieście – znajdziesz nas dosłownie wszędzie.

Chcesz dokonać rezerwacji? Na początek po prostu podaj miejsce odbioru i daty podróży w powyższym formularzu rezerwacji.

Korzystaj z bezpłatnego, bezproblemowego anulowania rezerwacji

Plany mogą ulec zmianie. My to rozumiemy. Dlatego, jeśli musisz anulować rezerwację, zwracamy pełną kwotę – bez zbędnych pytań. Pieniądze powinny wrócić na Twoje konto w ciągu 5 dni roboczych.

Nasza elastyczna polityka anulowania działa tak:

 • Bezpłatne anulowanie i zwrot pełnej kwoty w przypadku rezerwacji z opcją „Zapłać online” (przedpłata) do 48 godzin przed dniem rozpoczęcia wynajmu
 • Bezpłatne anulowanie i zwrot pełnej kwoty w przypadku rezerwacji z opcją płatności przy odbiorze (zapłać później) aż do momentu rozpoczęcia wynajmu
 • Jeśli musisz anulować usługę w czasie krótszym niż 48 godzin przed dniem rozpoczęcia wynajmu, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy pomniejszony o niższą z następujących kwot: i) koszt 2 dni rezerwacji lub ii) stała opłata, zależna od kraju, w którym dokonano rezerwacji ('60, £65, 76 CHF)
 • Niestety nie zwracamy pieniędzy za niestawienie się. W takim przypadku może zostać nałożona opłata pieniężna
Rodzina wypakowująca rzeczy z samochodu

Szeroka gama wysokiej jakości pojazdów do wyboru

Potrzebujesz zgrabnego autka do przemknięcia przez tłoczne ulice miasta? A może przestronnego minibusa, który wygodnie pomieści całą rodzinę wraz z bagażem? Mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Ciągle uzupełniamy naszą flotę o nowe pojazdy, dzięki czemu możesz skorzystać z najnowszych modeli na rynku.

Co więcej, poszerzamy naszą flotę ekologiczną. Oferujemy szeroki wybór pojazdów elektrycznych, hybrydowych i hybrydowych typu plug-in, zatem oszczędzasz na zużyciu paliwa, redukujesz emisję zanieczyszczeń i możesz cieszyć się wyjątkowo płynną, cichą jazdą.

Spersonalizuj swoją podróż

W wypożyczalni samochodów Budget płacisz wyłącznie za te produkty i usługi, których faktycznie potrzebujesz. Nasza szeroka gama dodatkowych opcji obejmuje wszystko – od dodatkowych kierowców aż po mobilne Wi-Fi. Dzięki temu możesz skomponować pakiet dla siebie.

Wybierasz się w niezapomnianą podróż? Wynajem w jedną stronę umożliwia odbiór samochodu w jednym miejscu i zwrot w innym. Chcesz mieć pełny spokój ducha podczas jazdy? Możesz rozszerzyć zakres ochrony i nie ponosić dodatkowych opłat. Wybór należy do Ciebie.

Zarezerwuj samochód osobowy lub dostawczy

 1. Odbiór

  Polska

 2. Zwrot

 3. Ruszaj w drogę

  • Jeśli masz mniej niż 30 lat, podaj swoją datę urodzenia, abyśmy mogli pokazać Ci odpowiednią ofertę samochodu. ?
  • DRIVER’S DATE OF BIRTH: