Wynajem samochodu Poznań-Ławica International Airport

Wynajem samochodu w wypożyczalni Budget to idealne rozwiązanie na poruszania się po Poznaniu. Jeżdżąc samochodem dotrzesz do wszystkich interesujących miejsc unikając kłopotów wynikajacych z korzystania ze środków komunikacji miejskiej.

Email:  poznan@budget.com.pl

 

Poznań-Ławica International Airport

Poznań-Ławica International Airport

Poznan Lawica Airport
Poznan
60-189

Tel.: +48 22 113 91 00

Godziny otwarcia

niedziela:
10:00 - 15:00 godz.
poniedziałek:
08:00 - 18:00 godz.
wtorek:
08:00 - 18:00 godz.
środa:
08:00 - 18:00 godz.
czwartek:
08:00 - 18:00 godz.
piątek:
08:00 - 18:00 godz.
sobota:
10:00 - 15:00 godz.

Wynajem samochodu Poznań

Wynajem samochodu

 Poznań jest miastem otwartym, rozwijającym się, stanowiącym ważny ośrodek naukowy, kulturalny, przemysłowy. Określany jest gospodarczą stolicą Polski, centrum międzynarodowych targów mających swój początek w XIV wieku.

Poznań to nie tylko miasto biznesu, to również miejsce gdzie życie spotyka się ze sztuką i rozrywką. Jednym z takich niezwykłych miejsc jest Stary Browar nazywany potocznie miastem w mieście, który łączy komercję ze sztuką, historię ze współczesnością i niezwykłość z codziennością. Poznań jest organizatorem wielu imprez kulturalno - rozrywkowych na szczeblu międzynarodowym.

 Jest również idealnym miejscem dla miłośników historii i sztuki, którzy mogą podziwiać takie zabytki jak: Stary Rynek, Katedrę, Zamek czy Operę. Okolice Poznania obfitują w atrakcje turystyczne i zachwycają bogactwem przyrody. W samym sercu Poznania znajduje się Jezioro Maltańskie, na którym odbywają się doroczne międzynarodowe zawody w kajakarstwie i wioślarstwie.

Tereny wokół Jeziora Maltańskiego stanowią jeden z ważniejszych ośrodków rekreacyjnych miasta gdzie odbywają się koncerty oraz różne imprezy okolicznościowe. Komfort podróżowania samochodem wynajętym w Budget docenisz jeszcze bardziej odwiedzając podmiejskie atrakcje takie jak Zamek w Kórniku jak i niedaleko położony Rogaliński Park Krajobrazowy z dębami będącymi symbolem Wielkopolski.

Zarezerwuj samochód osobowy lub dostawczy

  1. Odbiór

    Polska

  2. Zwrot

  3. Ruszaj w drogę

    • Jeśli masz mniej niż 30 lat, podaj swoją datę urodzenia, abyśmy mogli pokazać Ci odpowiednią ofertę samochodu. ?
    • DRIVER’S DATE OF BIRTH: