Wynajem samochodu Katowice International Airport

Planujesz podróż do Katowic? Chcesz uniknąć kłopotów z podróżowaniem po Śląsku? Wynajem samochodu w wypożyczalni Budget jest idealnym rozwiązaniem.

 

Katowice International Airport

Katowice International Airport

Katowice Pyrzowice Airport
Katowice
42-625

Tel.: +48 22 113 91 00

Godziny otwarcia

niedziela:
12:00 - 23:59 godz.
poniedziałek:
09:00 - 23:59 godz.
wtorek:
09:00 - 23:59 godz.
środa:
09:00 - 21:00 godz.
czwartek:
09:00 - 21:00 godz.
piątek:
09:00 - 21:00 godz.
sobota:
Nieczynne

Wynajem samochodu Katowice

Planujesz podróż do Katowic?

Śląsk znajduje się na skrzyżowaniu szeregu drogowych szlaków komunikacyjnych. To miejsce, które zachęca do odwiedzin w celach biznesowych, turystycznych oraz wypoczynkowych. Jeżdżąc samochodem wynajętym w wypożyczalni Budget dotrzesz w każdy zakątek regionu.

W województwie śląskim znajduje się wiele miejsc naznaczonych śladami kultury. Najciekawsze i najważniejsze obiekty zostały skupione w Szlak Zabytków Techniki, który dedykowany jest głównie dla turystów poruszających się samochodem. W ramach szlaku funkcjonuje obecnie 31 obiektów związanych z tradycją górniczą i hutniczą, energetyką i kolejnictwem, łącznością, produkcją wody oraz przemysłem spożywczym. Wśród nich są m.in. osiedle robotnicze Nikiszowiec w Katowicach, zabytkowa Pszczyna z przepięknym parkiem, zamek w Promnicach, Kopalnia Srebra oraz starówka w Tarnowskich Górach, klasztor Jasnogórski w Częstochowie, Tyskie Browary Książęce, unikatowe Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach, Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego Guido w Zabrzu, Radiostacja w Gliwicach. Obiekty wchodzące w skład szlaku znajdują się na terenie całego województwa śląskiego, począwszy od Częstochowy na północy, aż do Żywca na południu. Wynajem samochodu w wypożyczalni Budget umożliwi Ci poznanie historii i kultury Górnego Śląska.

Województwo śląskie jest jednym z najprężniej rozwijających się ośrodków zaawansowanej technologii, a z drugiej strony to również piękne zakątki nienaruszonej przez człowieka przyrody. Pasmo Beskidów oraz unikatowa na skalę europejską Jura Krakowsko-Częstochowska zapewnia turystom wypoczynek i relaks w przepięknych okolicznościach przyrody.

Email: katowice@budget.com.pl

Zarezerwuj samochód osobowy lub dostawczy

  1. Odbiór

    Polska

  2. Zwrot

  3. Ruszaj w drogę

    • Jeśli masz mniej niż 30 lat, podaj swoją datę urodzenia, abyśmy mogli pokazać Ci odpowiednią ofertę samochodu. ?
    • DRIVER’S DATE OF BIRTH: