Porady dla klientów w związku z koronawirusem

Ostatnio zaktualizowany 28/07/20

W związku z wszechobecną epidemią koronawirusa chcielibyśmy zapewnić, że ze starannością wdrażamy szczególne środki, aby zapewnić bezpieczeństwo naszych klientów, a także elastyczność systemu rezerwacji.

Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest naszym głównym priorytetem. Z uwagą śledzimy najnowsze informacje, wiadomości oraz porady i wskazówki ze strony Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz władz krajowych, związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Koncentrujemy się na tym, aby sprostać potrzebom naszych klientów, zachowując przy tym troskę o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników.

Czy Wasze wypożyczalnie w Polsce są otwarte?

Środki podjęte przez władze mające na celu zatrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa mogą skutkować zamykaniem biur wynajmu. Może to mieć wpływ również na nasze kanały rezerwacji. W przypadku mało prawopodobnego scenariusza zamknięcia naszych biur podczas trwania Państwa wynajmu, skontaktuje się z Państwem odpowiedni zespół, aby poczynić dalsze ustalenia.

Jak mogę skontaktować się w sprawie nowej lub istniejącej rezerwacji?

W ramach globalnych wysiłków na rzecz powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa, podejmowane ostatnio decyzje rządowe mogą mieć wpływ na naszą zdolność do obsługi połączeń telefonicznych w naszym centrum rezerwacji. Rezerwacji można dokonać na tej stronie lub za pomocą naszej aplikacji.

W przypadku konieczności rezygnacji z rezerwacji nie pobieramy opłat za anulowanie rezerwacji, które rozpoczynają się przed 15 grudnia 2020. Aby zmienić lub anulować istniejącą rezerwację, należy skorzystać z opcji  zarządzać rezerwacją na tej stronie internetowej.

W imieniu wszystkich naszych zespołów dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.

Czy Budget prowadzi dodatkowe działania, mające na celu zmniejszenie rozprzestrzeniania się koronawirusa?

Ściśle monitorujemy informacje przekazywane przez Światową Organizację Zdrowia odnośnie tego, jakie środki należy podejmować w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się COVID-19.

W celu ochrony naszych pracowników oraz klientów, zapewniamy odpowiednie urządzenia i zachęcamy do regularnej dezynfekcji rąk. Rozszerzyliśmy również i tak szeroką gamę metod mycia i czyszczenia samochodów stosowanych po każdym wynajmie. Szczególną uwagę przykładamy do miejsc najczęściej dotykanych przez użytkowników aut m.in. kierownicy, klamek a także innych powierzchni.

Zachęcamy naszych klientów, aby na bieżąco śledzili najnowsze informacje na stronie internetowej Światowej Organizacji Zdrowia oraz na stronie polskiego Ministerstwa Zdrowia.