Zniżka do 20% przy przedpłacie za wynajem

Wybierz opcję "Zapłać teraz", aby zaoszczędzić do 20% na wynajmie auta w Budget na całym świecie

Zarezerwuj auto na stronie internetowej Budget i zaoszczędź nawet do 20% wybierając opcję przedpłaty "Zapłać teraz" za wynajem.

Życiowe przygody są bezcenne. Dodatkowo teraz możesz podróżować taniej - decydując się na wynajem auta w budget zaoszczędzisz do 20%, gdy zapłacisz z góry za wynajem. Wiesz już gdzie wybierzesz się z większym budżetem? Mamy ponad 1000 wypożyczalni na całym świecie!

W poszczególnych krajach otrzymasz następujące rabaty przy przedpłacie.

20% zniżki przy zapłacie z góry za wynajem w:
Belgii, Danii, Francji (ląd stały), Holandii, Polsce, Turcji, Tunezji i Wielkiej Brytanii (stacje Budget należące do korporacji)

15% zniżki przy zapłacie z góry za wynajem na:
Litwie, Mauritiusie, w Hiszpanii (ląd stały) oraz Szwajcarii i Szwecji.

10% zniżki przy zapłacie z góry za wynajem w:
Austrii, Botswanie, Chorwacji, Estonii, Francji (terytoria zależne), Niemczech, Grecji, Włoszech, na Łotwie, w Maroku, Namibii, Norwegii, Portugalii, Katarze, Rumunii i RPA

5% zniżki przy przedpłacie za wynajem w:
Albanii, Angoli, Bahrajnie, Bośni, Cyprze, Republce Czeskiej, Egipcie, Ghanie, Islandii, Irlandii, Izraelu, Wybrzeżu Kości Słoniowej, Jordanii, Kenii, Kuwejt, Libanie, Lesotho, Luksemburgu, Macedonii, Madagaskarze, Malcie, Czarnogórze, Omanie, Wyspie Reunion, Arabii Saudyjskiej, Senegalu, Serbii, Słowacji, Hiszpanii - Wyspy Kanaryjskie, Togo, Tunezji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Zjednoczone Królestwo (lokalizacje nie należące do korporacji), Jemenie, Zimbabwe. 

Zapłać teraz

Oszczędź do 20% przy zapłacie z góry i przeżyj więcej z Budget!

Zarezerwuj auto, korzystając z szybkiego formularza po prawej stronie i zapłać teraz. Wystarczy wybrać lokalizację, podać datę i ruszać w drogę.

Warunki promocji

  • Oferta obowiązuje tylko w przypadku rezerwacji opłaconych z góry na stronie budget.pl
  • Widoczna cena wynajmu przy zapłacie z góry automatycznie zawiera rabat.
  • Zniżki dostępne są tylko w lokalizacjach uczestniczących w programie, wyszczególnionych wyżej, i są uzależnione od dostępności pojazdów.
  • Przy dokonanej rezerwacji mają zastosowanie Warunki Rezerwacji Budget.
  • Przy wynajmie mają zastosowanie Warunki Najmu Budget.
  • Budżet zastrzega sobie prawo do zmiany lub wycofania oferty w dowolnym momencie.