Metody płatności w Polsce i za granicą

Stawka za wynajem pojazdu jest ustalana w momencie dokonywania rezerwacji i jest zależna od grupy pojazdów oraz przewidywanego okresu wynajmu.

Wypożyczalnia samochodów Budget Polska akceptuje następujące metody płatności:

Płatność kartą kredytową (Eurocard/MasterCard, Visa, American Express, Diners Club, JCB)

Jeżeli płatność jest realizowana za pomocą karty kredytowej, przed rozpoczęciem wynajmu firma Budget sprawdzi pokrycie i zablokuje na koncie klienta przewidywaną kwotę kosztu wynajmu wraz z dodatkowymi opłatami, które mogą zostać naliczone w trakcie wynajmu, takimi jak opłaty za zatankowanie paliwa lub przedłużenie okresu wynajmu o jeden dzień. Karta kredytowa zostanie obciążona ostateczną opłatą po zwrocie pojazdu, chyba że najemca zaproponuje inną metodę płatności.

Płatności za pomocą karty płatniczej Budget lub kuponu Budget

Karty płatnicze Budget oraz kupony Budget mają takie same funkcje jak karty kredytowe i zawierają wszystkie dane konieczne do wypożyczenia samochodu.

Płatność za pomocą wstępnie opłaconego kuponu

Dokonując rezerwacji w naszej witrynie internetowej www.budget.pl, masz możliwość wstępnego opłacenia wynajmu. W trakcie procesu rezerwacji możesz zapoznać się z regulaminem wstępnego opłacania wynajmu, który jest dostępny online. Jeśli wybierzesz tę metodę płatności, możesz zaoszczędzić 5% kosztów wynajmu.

Jeśli klient posiada wstępnie opłacony kupon, nie zwalnia go to z obowiązku udostępnienia karty kredytowej w momencie odbioru samochodu. Ma to na celu zabezpieczenie ewentualnych dodatkowych kosztów, takich jak tankowanie lub przedłużenie wynajmu. Odbierając samochód, najemca musi okazać jedną z powyższych kart płatniczych.