Budget Logo

Anulowanie rezerwacji

Strona główna Kontakt
Ten e-mail został wysłany automatycznie – prosimy na niego nie odpowiadać. Informacje kontaktowe można znaleźć, klikając odsyłacz „Kontakt” powyżej.
$firstName

Informujemy, że rezerwacja numer $reservationNumber została anulowana.

Rezerwacje opłacane po przylocie

Anulowanie rezerwacji opłacanych po przylocie jest bezpłatne. Anulując rezerwację z wyprzedzeniem, upewniasz się, że nie obciążymy Cię opłatą za niestawienie się po odbiór samochodu.

Rezerwacje opłacone z góry

Booking Terms and Conditions

Please see the Booking Conditions for more details on cancelling your booking, the associated charges and how to claim any refund you may be entitled to.

Important Rental Location Information

We recommend you read the Location specific conditions, which gives you important information you need to know about your rental.

Your refund (less cancellation/administration charges) will be made to the payment card used to make the booking.

Szczegóły tej rezerwacji:
Miejsce odbioru: $rentalLocation

#if($StringUtils.isNotBlank($legalEntityName)) W tej lokalizacji Budget oferuje wynajem samochodu za pośrednictwem $legalEntityName, w związku z czym umowa wynajmu jest zawierana z tą właśnie firmą. #end
Miejsce zwrotu $returnLocation
Data odbioru: $dateOfRental
Data zwrotu: $dateOfReturn
Grupa pojazdu (z przykładem): Group $carGroupCode ($carGroupMakeModel or similar)

Należymy do stowarzyszenia European Car Rental Conciliation Service (ECRCS) i wielu lokalnych stowarzyszeń rozjemczych dla podmiotów wynajmujących pojazdy. Organizacje te prowadzą niezależne analizy sporów, nie pobierając od klientów dodatkowych opłat. Jeżeli złożysz skargę, ale nie będziesz usatysfakcjonowany naszą odpowiedzią, możesz przekazać sprawę do rozpatrzenia właściwemu podmiotowi rozjemczemu. Podamy Ci jego dane kontaktowe.

Kontakt z nami: Bardziej szczegółowych informacji na temat stowarzyszenia ECRCS udziela telefonicznie dział obsługi klienta.

Dziękujemy za rezerwację internetową na stronie Budget. Mamy nadzieję, że niedługo znowu skorzystasz z naszych usług.