Budget Logo

Anulowanie rezerwacji

Strona główna Kontakt
Ten e-mail został wysłany automatycznie – prosimy na niego nie odpowiadać. Informacje kontaktowe można znaleźć, klikając odsyłacz „Kontakt” powyżej.
$firstName

Informujemy, że rezerwacja numer $reservationNumber została anulowana.

Rezerwacje opłacane po przylocie

Anulowanie rezerwacji opłacanych po przylocie jest bezpłatne. Anulując rezerwację z wyprzedzeniem, upewniasz się, że nie obciążymy Cię opłatą za niestawienie się po odbiór samochodu.

Rezerwacje opłacone z góry

Zwrot pełnej kwoty zostanie przetworzony automatycznie i powinien pojawić się na koncie w ciągu 5 dni roboczych. W przypadku anulowania rezerwacji w ciągu 48 godzin przed wynajmem otrzymasz zwrot pieniędzy pomniejszony o niższą z następujących kwot: i) koszt 2 dni wynajmu lub ii) stała opłata w zależności od kraju rezerwacji (281 PLN, 60 GBP, 65 EUR, 76 CHF).

Warunki rezerwacji

Zapoznaj się z Warunkami rezerwacji, aby dowiedzieć się więcej na temat anulowania rezerwacji, opłat, które się z tym wiążą oraz sposobu ubiegania się o zwrot kosztów, który może Ci przysługiwać.

Ważne informacje na temat wynajmu

Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wynajmu konkretnego biura, który zawiera ważne informacje w tym zakresie.

Zwrot pieniędzy (pomniejszonych o opłaty za anulowanie/opłaty administracyjne) zostanie dokonany na kartę płatniczą użytą do potwierdzenia rezerwacji.

Szczegóły tej rezerwacji:
Miejsce odbioru: $rentalLocation

#if($StringUtils.isNotBlank($legalEntityName)) W tej lokalizacji Budget oferuje wynajem samochodu za pośrednictwem $legalEntityName, w związku z czym umowa wynajmu jest zawierana z tą właśnie firmą. #end
Miejsce zwrotu $returnLocation
Data odbioru: $dateOfRental
Data zwrotu: $dateOfReturn
Grupa pojazdu (z przykładem): Group $carGroupCode ($carGroupMakeModel or similar)

Należymy do stowarzyszenia European Car Rental Conciliation Service (ECRCS) i wielu lokalnych stowarzyszeń rozjemczych dla podmiotów wynajmujących pojazdy. Organizacje te prowadzą niezależne analizy sporów, nie pobierając od klientów dodatkowych opłat. Jeżeli złożysz skargę, ale nie będziesz usatysfakcjonowany naszą odpowiedzią, możesz przekazać sprawę do rozpatrzenia właściwemu podmiotowi rozjemczemu. Podamy Ci jego dane kontaktowe.

Kontakt z nami: Bardziej szczegółowych informacji na temat stowarzyszenia ECRCS udziela telefonicznie dział obsługi klienta.

Dziękujemy za rezerwację internetową na stronie Budget. Mamy nadzieję, że niedługo znowu skorzystasz z naszych usług.