GPS

GPS

Zapewne większość z nas zgubiło się kiedyś w obcym kraju. Nieznane znaki drogowe i trudne do rozszyfrowania mapy mogą tylko pogorszyć sytuację.

Teraz możesz o tym zapomnieć, wypożyczając z samochodem nawigację. Wystarczy po prostu wpisać wybrany adres, a GPS doprowadzi Cię do celu. Poniżej zebraliśmy najważniejsze pytania dotyczące nawigacji GPS i jej wypożyczenia. Krótko i zwięźle. Wiemy, że wynajem samochodu może być kłopotliwy, dlatego dążymy do maksymalnej przejrzystości naszych produktów i usług.

Jakie urządzenia nawigacji posiada Budget?

Budget korzysta z różnych urządzeń nawigacyjnych, w zależności od lokalizacji biura wynajmu. Uzyskaj dokładne wskazówki dojazdu do konkretnych miejsc, hoteli i atrakcji w czasie jazdy – a wszystko to na wyciągnięcie ręki.

Jak mogę wypożyczyć nawigację GPS w firmie Budget?

Nawigację można zamówić podczas rezerwowania samochodu przez Internet, zaznaczając w sekcji „Dodatki” odpowiednie pole przy GPS. Można ją także zamówić lub dodać do istniejącej rezerwacji, telefonując do naszego biura rezerwacji.

Ile kosztuje wypożyczenie nawigacji GPS?

Oferujemy specjalną cenę w wysokości zaledwie xx euro/dzień. Cena nawigacji jest pobierana za 10 pierwszych dni wynajmu.

Ceny nawigacji w poszczególnych biurach na świecie mogą być różne.

W których biurach GPS jest dostępny?

Nawigację można wypożyczyć we wszystkich biurach Budget w Europie i na świecie. Do dyspozycji naszych klientów mamy całą gamę systemów nawigacji satelitarnej. W razie dalszych pytań na temat nawigacji prosimy o kontakt telefoniczny z biurem rezerwacji. Zachęcamy do rozmowy z pracownikami naszych biur wynajmu – chcemy mieć pewność, że będą Państwo zadowoleni z usług Budget.

Zarezerwuj samochód osobowy lub dostawczy

  1. Odbiór

    Polska

  2. Zwrot

  3. Ruszaj w drogę

    • Jeśli masz mniej niż 30 lat, podaj swoją datę urodzenia, abyśmy mogli pokazać Ci odpowiednią ofertę samochodu. ?
    • DRIVER’S DATE OF BIRTH: