Oferta wynajmu samochodów dla firm

Wypożyczalnia samochodów osobowych Budget Rent a Car przywiązuje na rynku polskim szczególną wagę do współpracy z klientami instytucjonalnymi. Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku pozwala nam zaoferować usługę charakteryzującą się:
- konkurencyjnymi cenami
- terminowością realizacji zleceń
- dostosowaniem oferty do indywidualnych potrzeb każdego klienta
- elastycznym podejściem do klienta zarówno w trakcie negocjacji jak i realizacji usług

W swojej ofercie posiadamy samochody różnych klas i marek, co pozwala w pełni zaspokoić różnorodne potrzeby firm działających w Polsce. Flota firmy Budget licząca kilkaset pojazdów, jest corocznie odnawiana, stąd w ofercie naszej znajdują się wyłącznie samochody o nienagannym stanie technicznym.

Krótkoterminowy wynajem samochodu (do 1 miesiaca )

Wypożyczalnia samochodów Budget w polsce honoruje zniżki i programy lojalnościowe przyznane w systemie Budget obowiązujące na arenie międzynarodowej (np.: nabyte przez Państwa firmę matkę). Wystarczy podać numer znizkowy BCD Państwa firmy.

Firmom rozpoczynającym współpracę z Budget proponujemy warunki cenowo - organizacyjne adekwatne do zadeklarowanej ilości wynajmów. W raz ze wzrostem częstotliwości i długości wynajmów samochodów ustalone warunki współpracy mogą ulec zmianie na jeszcze bardziej korzystne.

Średnioterminowy wynajem samochodu ( do 6 miesięcy )

Wynajmy średnioterminowe realizowane są przy użyciu aut funkcjonujących aktualnie w bieżącym parku samochodowym. Ze względu na dużą ilość i zróżnicowanie klas pojazdów, z pewnością będziemy mogli przedstawić ofertę odpowiadającą Państwa wymaganiom.

Długoterminowy wynajem samochodu ( od 6 miesięcy do 3 lat )

Wynajem długoterminowy stwarza możliwość wyboru samochodu zarówno pod względem klasy, marki jak i wyposażenia. Pozwala on również na zaplanowanie wydatków transportowych , optymalizację kosztów, a przede wszystkim umożliwia firmom na skoncentrowanie się na statutowej działalności bez potrzeby troszczenia się o stan techniczny pojazdów.

Wyżej przedsawione formy wynajmu samochodów w Budget Polska obejmują:

- ubezpieczenie wynajętego pojazdu
- kompleksową obsługę techniczną (service i assistance)
- samochód zastępczy w razie awarii wynajętego samochodu lub wypadku

Opieką nad współpracującymi z nami firmami zajmuje się wyznaczony Account Manager.

W celu otrzymania kompleksowej informacji o oferowanej przez Budget usłudze dotyczącej krótko-, średnio- i długoterminowych wynajmów samochodów prosimy o kontakt:


Dział Handlowy
Car - Pol Leasing Sp. z o.o. - Licencjobiorca Budget Rent a Car
ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa

tel. +48 (22) 868 33 36, +48 (22) 846 73 10
fax. +48 (22) 846 59 86
e-mail: info@budget.com.pl