Punkt wynajmu
Punkt zwrotu

Więcej weekendów za mniej

Weekend

Wynajmy tylko od 115 PLN za dzień

Twoje weekendy są cenne – ale nie musza być drogie. Wynajmując samochód już od 115 PLN za dzień, możesz mieć więcej weekendów za mniej.
Cokolwiek planujesz, mamy dla Ciebie odpowiedni samochód. Mały i żwawy do jazdy po mieście. Lub na tyle duży aby zmieścić grupę przyjaciół.


Warunki wynajmu- Wszystkie ceny zostały skalkulowane w oparciu o 3 dniowy wynajem samochodu grupy A o ile nie zaznaczono inaczej. Poniższe ceny aktualne na dzień 29/03/2017.
- Lotnisko Warszawa - w oparciu o wynajem w dniach od 06/04/2017 – 09/04/2017 w cenie 345.79 PLN, dającą cenę 115.26 PLN za dzień. Rezerwowany online w Budget lub telefonicznie.
- Reklamacje związane z uszkodzeniem lub kradzieżą są objęte udziałem własnym osoby wynajmującej, który może zostać zredukowany poprzez wykupienie dodatkowych ubezpieczeń.
- Zniżki nie dotyczą opłat za dodatki (specjalne wyposażenie, dodatkowy kierowca, ubezpieczenia opcjonalne lub przedpłata paliwowa) oraz obowiązkowych podatków, opłaty za młodocianego kierowcę, - opłaty za lokalizację premium, opłaty za paliwo pay-on-return oraz opłat administracyjnych w wypadku uszkodzenia lub kradzieży pojazdu.
- Wszystkie wynajmy są realizowane w miarę dostępności pojazdów.
- Ceny różnią się w zależności od typu samochodu, długości wynajmu, daty oraz lokacji.
- Wynajmujący musi spełniać warunki Budget dotyczące wieku, wymogów w zakresie uprawnień do prowadzenia pojazdu oraz płatności w stacji wynajmu. Minimalny wiek może różnić się w zależności od - lokacji.
- Przy rezerwacji obowiązują Warunki wynajmu Budget.
- Przy wynajmie obowiązują Warunki wynajmu Budget.
- Budget zastrzega sobie prawo do zmiany lub wycofania oferty w dowolnym czasie.