Ważna wiadomość dotycząca bezpieczeństwa

Ważna wiadomość dotycząca bezpieczeństwa od Avis Budget Group
W trosce o Państwa bezpieczeństwo

Zostaliśmy powiadomieni przez Grupę Volkswagen o potencjalnym problemie, mogącym mieć wpływ na bezpieczeństwo, związanym z klamrą tylnego pasa w modelach Volkswagen Polo, Seat Arona i Seat Ibiza wyprodukowanych w 2018 roku. Bezpieczeństwo klientów jest dla nas najważniejsze. W odpowiedzi na tą informacje, na czas dochodzenia prowadzonego przez Grupę Volkswagen, wycofaliśmy z naszej oferty pojazdy objęte ryzykiem. Nawiązujemy jednak kontakt z klientami, którzy korzystają obecnie z wynajmu tych modeli. Mimo że pojazdy są bezpieczne w użytkowaniu, muszą zostać sprawdzone i zatwierdzone do ponownego wypożyczania. Problem ten dotyczy klamry pasa tylnego lewego siedzenia (patrząc w kierunku jazdy). W pewnych sytuacjach może dojść do jej samoczynnego wypięcia. Może to nastąpić, jeśli pasażerowie będą korzystać jednocześnie z tylnego lewego i środkowego siedzenia.


Jakie kroki należy podjąć:

  • Prosimy w żadnym wypadku nie korzystać z tylnego środkowego siedzenia wynajętego samochodu.
  • Jeśli muszą Państwo skorzystać z tylnego środkowego siedzenia, pojazd musi zostać wymieniony – w tym przypadku prosimy o odwiedzenie najbliższego biura wynajmu Avis lub Budget lub kontakt telefoniczny pod numerem widniejącym na umowie o wypożyczenie w celu dokonania odpowiednich ustaleń.
  • Jeśli mają Państwo pewność, że to siedzenie na pewno nie zostanie zajęte (czterech lub mniej pasażerów), mogą Państwo kontynuować podróż i dokonać zwrotu samochodu zgodnie z planem.Znajdź najbliższe biuro wynajmu Avis
Znajdź najbliższe biuro wynajmu Budget